Aktualności

Listy i podziękowania

Informacja o mnie

Archiwum wyborcze

Media o mnie

Twórczość
poetycko-literacka

Twórczość malarska
Moje fotografie
Galeria zdjęć
Strona główna
info@krystynagorniak.pl
krystynagorniak@wp.pl
www.krzysiagorniak.pl
www.diunaclub.pl
www.rdc.pl
www.milanowek.pl
www.parafiada.pl
www.ipjp2.pl
wspolnota-polska.org.pl
www.radioniepokalanow.pl
www.radiowarszawa.pl
www.wswm.org.pl
festiwalniepokalanow.pl
www.warszawa.mazowsze.pl

» Spotkanie poetycko-malarskie w Gimnazjum Społecznym w Milanówku, ul. Brzozowa1

Spotkanie w dniu 23.01.2008r w Gimnazjum Społecznym przy ul. Brzozowej1 otworzyła P. Dominika Inkielmam- Prezes Milanowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Nastepnie kilka słów o Autorce powiedzial P. Redaktor Andrzej Pettyn -Prezes Towarzystwa Miłośników Milanówka. W spotkaniu wzięło udział wielu wspanialych gości między innymi P. Jerzy Wysocki- Burmistrz Miasta Milanówka, P. Janusz Ostrowski-Prezes Maz. Tow. Kultury, P. Miazek.

Wiersze zebrane z I i II tomu recytowała Poetka z mężem. Prezentację rozpoczęła od wiersza " Jego kolor był biały" , który został wyróżniony przez Instytut Jana Pawła II, i znalazł sie w książce pt: Z wiarą wiar". Autorka zaprezentowała siebie jako małą kropelkę wśród wielkiego oceanu wspanialych tworców z prośbą aby jej twórczość zagościła na dłużej w sercach zgromadzonych gości.

Podczas spotkania towarzyszyła muzyka Krzysi Górniak z pierwszej jej płyty, muzyka Chopina oraz na koniec odśpiewano "Czerwone Maki na Monte Cassino". Pani Krystyna zaprezentowała wiersz pt: "Nie umrze pamięć o Monte Cassino", który został zamieszczony w wydanym niedawno "Pamiętniku żołnierza 2-go Korpusu Wojska Polskiego". Na zakończenie zgromadzeni goście recytowali przygotowane przez siebie wiersze P. Krystyny z I i II tomu " Wierszy zebranych". Nie obyło się bez wielu ciepłych słów pod adresem Poetki.

                                                                                                                » powrót